New Gaming PC Mars 3 LED/ i5/ 16GB/ 500GB M.2 & 500GB HDD/ GTX1660
Περιγραφή:
New Gaming PC Mars 3 LED
Επεξεργαστής Intel Core i5-11400F 2.6GHz | Μητρική κάρτα: H510 / M.2 S.1200 | Μνήμη 16GB DDR4 3200MHz | Σκληρός δίσκος 500GB M.2 & 500GB HDD| Κάρτα Γραφικών GeForce GTX1660 6GB Super | Κουτί Η/Υ Gaming Mars 3 RGB LED Glass Tower | 650W 80+ Bronze.
Το προϊόν δίνεται με 2 Χρόνια Εγγύηση!
Μπορούμε – αν το ζητήσετε – να αλλάξουμε τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή με άλλα που επιθυμείτε εσείς. Επικοινωνήστε μαζί μας, να σας δώσουμε την προσφορά μας.
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | OEM |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | Intel Core i5-11400F 2.6GHz up to 4.4GHz, 6-Cores 12-Threads |
| ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ | H510 / M.2 S.1200 |
| ΜΝΗΜΗ | 16GB DDR4 3200MHz |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | 500GB M.2 PCI-X NVMe & 500GB HDD SATA 3.5″ |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | GeForce GTX1660 6GB Super |
| ΚΟΥΤΙ Η/Υ | Gaming Mars 3 RGB LED Glass Tower |
| PSU | 650W 80+ Bronze |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν – New Gaming PC Mars 3 LED – τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο των υπολογιστών, η υπευθυνότητα και η συνέπεια, αποτελούν εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας, εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον σταθερό υπολογιστή ή το laptop σας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
1,483.00 €
Σε απόθεμα
Παρόμοια προϊόντα:
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
-

New Gaming PC Kolink RGB Triangle/ i5/ 16GB/ 500GB M.2/ GTX1660 6GB
1,445.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC Kolink RGB Triangle/ i5/ 32GB/ 1TB M.2/ GTX1650
1,447.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC KOLINK ARGB RIFT TOWER/ RYZEN 7/ 16GB/ 2TB & 500GB M.2/ GTX1650
1,631.00 € Προσθήκη στο καλάθι
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

Refurbished Laptop Fujitsu Lifebook E756 i5/ 8GB/ 256GB/ 15.6″ HD
298.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM BUSINESS TOWER/ Ryzen 5/ 16GB/ 1TB M.2 NVMe
939.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM Business Tower/ i7/ 16GB/ 256GB M.2
1,142.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC RGB Glass Tower/ i5/ 16GB/ 500GB M.2/ GF GTX1650
1,346.00 € Προσθήκη στο καλάθι


