Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος οθόνης Laptop | |
| CPU | |
| Μέγεθος Μνήμης | |
| Μέγεθος Δίσκου |
Refurbished Laptop Dell Latitude E5590/ i5/ 8GB/ 256GB M.2/ 15.6″ FHD
Περιγραφή:
Refurbished Laptop Dell Latitude E5590
Επεξεργαστής Intel Core i5-8350U 1.70GHz | Μνήμη 8GB DDR4 | Σκληρός δίσκος 256GB M.2 | Οθόνη 15.6″ FULL HD | Λειτουργικό σύστημα Windows 10 | Ενσωματωμένη κάμερα | Εξωτερικές θύρες VGA/ HDMI / USB 3.0 / ETHERNET / SDCARD READER.
Mε 1 Χρόνο Εγγύηση!
Μπορούμε – αν το ζητήσετε – να αλλάξουμε τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή με άλλα που επιθυμείτε εσείς. Επικοινωνήστε μαζί μας, να σας δώσουμε την προσφορά μας.
| LAPTOP | |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | Dell |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | Intel Core i5-8350U 1.70GHz |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | 256GB M.2 |
| RAM | 8GB DDR4 |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | Ενσωματωμένη |
| KAMEΡA | Ναί |
| ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΘΥΡΕΣ | VGA/ HDMI / USB 3.0 / ETHERNET / SDCARD READER |
| ΟΘΟΝΗ | 15.6″ 1920 X 1080 |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ | Windows 10 |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 χρόνο |
Το προϊόν – Refurbished Laptop Dell Latitude E5590 15.6″ – είναι ανακατασκευασμένο. Οι φωτογραφίες είναι ενδεικτικές.
Η εξωτερική εμφάνιση του προϊόντος είναι εγγυημένα άριστη, χωρίς ραγίσματα, σπασίματα, και χωρίς έντονες φθορές στο πληκτρολόγιο ή τα πλαστικά του μέρη.
Η συσκευή παραλαμβάνεται με προεγκατεστημένα νόμιμα Windows 10, και προγράμματα χρήσης υπολογιστή σε γραφείο.
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν – Refurbished Laptop Dell Latitude E5590 15.6″ – τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο αποτελεί εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον νέο σας σταθερό υπολογιστή ή laptop επικοινωνήστε μαζί μας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
348.00 €
Εξαντλημένο
Παρόμοια προϊόντα:
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

Refurbished Laptop Laptop HP Probook 640 G4 i5/ 256GB Μ.2/ 8GB/ 14.1″
323.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM Business Tower/ i7/ 16GB/ 256GB M.2
1,142.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC RGB Glass Tower/ i5/ 16GB/ 500GB M.2/ GF GTX1650
1,346.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC Kolink RGB Triangle/ i5/ 32GB/ 1TB M.2/ GTX1650
1,447.00 € Προσθήκη στο καλάθι



