Κωδικός:
DI22805
Κατηγορίες: New Desktop PC, New Desktop PC OEM
Χρήση: Για δουλειά γραφείου, Για οικιακή χρήση
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| CPU | |
| Μέγεθος Μνήμης | |
| Μέγεθος Δίσκου | |
| Τύπος κουτιού |
New PC OEM MARS 3 RGB LED Tower/ Ryzen 5/ 16GB/ 500GB M.2
Περιγραφή:
New PC OEM MARS 3 RGB LED Tower
Επεξεργαστής Ryzen 5 5600G with Radeon™ Graphics 3.9GHz up to 4.4GHz, 6-Cores 12-Threads | Μητρική κάρτα B450/M.2 | 16GB DDR4 3200MHz | SAMSUNG 980 500GB M.2 PCI-X NVMe | Κουτί MARS 3 RGB LED GLASS TOWER CASE | 600W 80+.
Το προϊόν δίνεται με 2 Χρόνια Εγγύηση!
Μπορούμε να αλλάξουμε τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή κατά παραγγελία. Επικοινωνήστε μαζί μας, να σας δώσουμε την προσφορά μας.
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | OEM |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | Ryzen 5 5600G with Radeon™ Graphics 3.9GHz up to 4.4GHz, 6-Cores 12-Threads |
| ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ | MB: B450/M.2 |
| ΜΝΗΜΗ | 16GB DDR4 3200MHz |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | SAMSUNG 980 500GB M.2 PCI-X NVMe |
| ΚΟΥΤΙ Η/Υ | MARS 3 RGB LED GLASS TOWER CASE |
| PSU | 600W 80+ |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν – New PC OEM MARS 3 RGB LED Tower – τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο των υπολογιστών, η υπευθυνότητα και η συνέπεια, αποτελούν εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας, εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον σταθερό υπολογιστή ή το laptop σας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
996.00 €
Σε απόθεμα
Παρόμοια προϊόντα:
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

Refurbished Laptop Fujitsu Lifebook U759 i5/ 8GB/ 256GB SSD M.2/ 15.6″ FHD
335.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM BUSINESS TOWER/ i5/ 16GB/ 500GB M.2
1,283.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM BUSINESS 12G Tower/ i5/ 16GB/ 500GB M.2
908.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC Mars 3 Led Tower/ RYZEN 9/ 32GB/ 500GB M.2 & 2TB HDD/ RTX3060
1,910.00 € Προσθήκη στο καλάθι



