Κωδικός:
DI22108/3925-BF
Κατηγορίες: New Desktop PC, New Desktop PC OEM
Χρήση: Για δουλειά γραφείου, Για οικιακή χρήση
New PC OEM BUSINESS TOWER/ i3/ 8GB/ 500GB M.2
Περιγραφή:
New PC OEM BUSINESS TOWER
i3 (10th Gen) up to 4.6GHz 8GB RAM 500GB M.2 NVMe
Το προϊόν δίνεται με 2 Χρόνια Εγγύηση!
Μπορούμε να αλλάξουμε τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή κατά παραγγελία. Επικοινωνήστε μαζί μας, να σας δώσουμε την προσφορά μας.
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | OEM |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | Intel Core i3-10100 3.6GHz up to 4.30GHz, 4-Cores 8-Threads |
| ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ | H410 / M.2 |
| ΜΝΗΜΗ | 8GB DDR4 3200MHz |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | 500GB M.2 PCI-X NVMe |
| ΚΟΥΤΙ Η/Υ | BUSINESS TOWER PC CASE |
| PSU | 600W 80+ |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν – New PC OEM BUSINESS TOWER – τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο των υπολογιστών, η υπευθυνότητα και η συνέπεια, αποτελούν εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας, εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον σταθερό υπολογιστή ή το laptop σας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
307.00 €
Εξαντλημένο
Παρόμοια προϊόντα:
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

New PC OEM BUSINESS TOWER/ i5/ 16GB/ 500GB M.2
1,283.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC RGB Glass Tower/ i5/ 16GB/ 500GB M.2/ GF GTX1650
1,346.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC Mars 3 LED/ i5/ 16GB/ 500GB M.2 & 500GB HDD/ GTX1660
1,483.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC KOLINK ARGB RIFT TOWER/ RYZEN 7/ 16GB/ 2TB & 500GB M.2/ GTX1650
1,631.00 € Προσθήκη στο καλάθι

