Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| CPU | |
| Μέγεθος οθόνης Laptop | |
| Μέγεθος Μνήμης | |
| Μέγεθος Δίσκου |
New laptop Dell Inspiron 3511 15.6″/i5/8GB/512GB SSD
Περιγραφή:
Eπεξεργαστής i5-1135G7 2.4GHz|8GB DDR4 |512GB SSD | οθόνη 15.6″ 1920×1080 | λειτουργικό σύστημα Microsoft Windows 11 Home (64-bit) | ενσωματωμένη webcam | Anti-Glare Non-Touch.
1 Χρόνος Εγγύηση On-Site + 1 Χρόνος Εγγύηση Collect and Return.
| LAPTOP | |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | Dell |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | i5-1135G7 2.4GHz up to 4.20GHz, 4-Cores 8-Threads |
| RAM | 8GB DDR4 |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | 512GB SSD |
| ΧΡΩΜΑ | Carbon Black |
| ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | Anti-Glare Non-Touch |
| KAMEΡA | Webcam |
| ΟΘΟΝΗ | 15.6″ 1920×1080 |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 Χρόνος Εγγύηση On-Site + 1 Χρόνος Εγγύηση Collect and Return |
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν – New laptop Dell Inspiron 3511 – τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο των υπολογιστών, η υπευθυνότητα και η συνέπεια, αποτελούν εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας, εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον σταθερό υπολογιστή ή το laptop σας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
828.00 €
Εξαντλημένο
Παρόμοια προϊόντα:
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

Refurbished Laptop Fujitsu Lifebook E756 i5/ 8GB/ 256GB/ 15.6″ HD
298.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM MARS 3 LED TOWER/ RYZEN 7/ 16GB/ 500GB M.2
1,204.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM BUSINESS TOWER/ i5/ 16GB/ 500GB M.2
1,283.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC RGB Glass Tower/ i5/ 16GB/ 500GB M.2/ GF GTX1650
1,346.00 € Προσθήκη στο καλάθι


