New Gaming PC MARS 3 LED TOWER RYZEN 7/32GB/2TB & 500GB M.2/RTX3060
Περιγραφή:
MARS 3 LED TOWER RYZEN 7 5800X up to 4.7GHz 32GB RAM 2TB & 500GB M.2 NVMe RTX3060 12GB
Το προϊόν δίνεται με 2 Χρόνια Εγγύηση!
Μπορούμε – αν το ζητήσετε – να αλλάξουμε τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή με άλλα που επιθυμείτε εσείς. Επικοινωνήστε μαζί μας, να σας δώσουμε την προσφορά μας.
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | OEM |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | AMD RYZEN 7 5800X 3.8GHz up to 4.7GHz / 8-Cores, 16-Threads |
| ΜΝΗΜΗ | 32GB DDR4 3200MHz |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | 500GB M.2 PCI-X NVMe & HDD: 2TB SATA 3.5″ |
| ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ | B450M / M.2 |
| ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ | 850W 80+ BRONZE |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | RTX3060 12GB |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο των υπολογιστών, η υπευθυνότητα και η συνέπεια, αποτελούν εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας. Επικοινωνήστε μαζί μας, εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον σταθερό υπολογιστή ή το laptop σας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
1,510.00 €
Εξαντλημένο
Παρόμοια προϊόντα:
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

New Gaming PC RGB Glass Tower/ i5/ 16GB/ 500GB M.2/ GF GTX1650
1,346.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC Kolink RGB Triangle/ i5/ 16GB/ 500GB M.2/ GTX1660 6GB
1,445.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC KOLINK ARGB RIFT TOWER/ RYZEN 7/ 16GB/ 2TB & 500GB M.2/ GTX1650
1,631.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC COUGAR 4 LED TOWER/ i5/ 16GB/ 1TB M.2/ GTX1650
1,258.00 € Προσθήκη στο καλάθι

