Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| CPU | |
| Κάρτα γραφικών | |
| Μέγεθος Δίσκου | |
| Μέγεθος Μνήμης | |
| Προτεινόμενη Χρήση | |
| Τύπος κουτιού |
New Gaming PC KOLINK ARGB RIFT TOWER/ RYZEN 7/ 32GB RAM/ 500GB M.2 NVM/ RTX3060 12GB
Περιγραφή:
New Gaming PC KOLINK ARGB RIFT TOWER
Επεξεργαστής AMD RYZEN 7 5800X up to 4.7GHz, 8-Cores, 16-Threads | Μητρική κάρτα: B450M / M.2 | Μνήμη 32GB DDR4 | Σκληρός δίσκος 500GB M.2 PCI-X NVMe | Κάρτα Γραφικών GEFORCE RTX3060 12GB GDDR6 | Κουτί Η/Υ KOLINK ARGB RIFT GLASS TOWER CASE | 650W 80+ BRONZE.
Το προϊόν δίνεται με 2 Χρόνια Εγγύηση!
Μπορούμε – αν το ζητήσετε – να αλλάξουμε τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή με άλλα που επιθυμείτε εσείς. Επικοινωνήστε μαζί μας, να σας δώσουμε την προσφορά μας.
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | OEM |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | AMD RYZEN 7 5800X 3.8GHz up to 4.7GHz / 8-Cores, 16-Threads |
| ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ | B450M / M.2 |
| ΜΝΗΜΗ | 32GB DDR4 3200MHz |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | SAMSUNG 980 500GB M.2 PCI-X NVMe |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | GEFORCE RTX3060 12GB GDDR6 PCI-X |
| ΚΟΥΤΙ Η/Υ | KOLINK ARGB RIFT GLASS TOWER CASE |
| PSU | 650W 80+ BRONZE |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν – New Gaming PC KOLINK ARGB RIFT TOWER – τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο των υπολογιστών, η υπευθυνότητα και η συνέπεια, αποτελούν εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας, εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον σταθερό υπολογιστή ή το laptop σας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
1,753.00 €
Σε απόθεμα
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

Refurbished Laptop HP Elitebook 850 G3 i5/ 8GB/ 256GB SSD/ 15.6″ FHD
310.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM XIGMATEK 4 LED TOWER/ i5/ 16GB/ 500GB M.2
1,261.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM Business Tower/ i7/ 16GB/ 256GB M.2
1,142.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New PC OEM BUSINESS TOWER/ i5/ 16GB/ 500GB M.2
1,283.00 € Προσθήκη στο καλάθι




