New Gaming PC Mars 3 RGB Tower/ i5/ 32GB/ 500GB M.2/ GTX1660
Περιγραφή:
Επεξεργαστής Intel Core i5-12400F 2.5GHz | Μητρική κάρτα H610M / M.2 S.1700 | Μνήμη 32GB DDR4 | Σκληρός δίσκος 500GB M.2 | Κάρτα Γραφικών GeForce GTX1660 6GB Super | Κουτί Η/Υ Gaming Mars 3 RGB LED Glass Tower | 550W 80+ Bronze.
Το προϊόν δίνεται με 2 Χρόνια Εγγύηση!
Μπορούμε να αλλάξουμε τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή κατά παραγγελία. Επικοινωνήστε μαζί μας, να σας δώσουμε την προσφορά μας.
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | OEM |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | Intel Core i5-12400F 2.5GHz up to 4.4GHz, 6-Cores 12-Thread |
| ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ | H610M / M.2 S.1700 |
| ΜΝΗΜΗ | 32GB DDR4 3200MHz |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | 500GB M.2 PCI-X NVMe |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | GeForce GTX1660 6GB Super |
| ΚΟΥΤΙ Η/Υ | Gaming Mars 3 RGB LED Glass Tower |
| PSU | 550W 80+ Bronze |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν – New Gaming PC Mars 3 RGB Tower – τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο των υπολογιστών, η υπευθυνότητα και η συνέπεια, αποτελούν εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας, εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον σταθερό υπολογιστή ή το laptop σας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
896.00 €
Εξαντλημένο
Παρόμοια προϊόντα:
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

Refurbished Laptop HP Elitebook 850 G3 i5/ 8GB/ 256GB SSD/ 15.6″ FHD
310.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

Refurbished Laptop Fujitsu Lifebook U759 i5/ 8GB/ 256GB SSD M.2/ 15.6″ FHD
335.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

Refurbished Laptop Dell Latitude E7490 i5/ 8GB/ 256GB/ 14″ FHD
310.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

Refurbished Laptop Laptop HP Probook 640 G4 i5/ 256GB Μ.2/ 8GB/ 14.1″
323.00 € Προσθήκη στο καλάθι




