New Gaming PC MSI Vampiric RGB Tower i5/16GB/500GB M.2/GTX1050Ti
Περιγραφή:
New Gaming PC MSI Vampiric RGB Tower i5, 16GB, 500GB M.2, GTX1050Ti
Επεξεργαστής Intel Core i5-10400F 2.9GHz up to 4.30GHz, 6-Cores 12-Threads | Μητρική κάρτα H510 / M.2 S.1200 | Μνήμη 16GB DDR4 3200MHz | Σκληρός δίσκος 500GB M.2 PCI-X NVMe | Κάρτα Γραφικών GeForce GTX1050Ti 4GB | Κουτί Η/Υ MSI Vampiric RGB LED Glass Case | 550W 80+ Bronze.
Το προϊόν δίνεται με 2 Χρόνια Εγγύηση!
Μπορούμε – αν το ζητήσετε – να αλλάξουμε τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή με άλλα που επιθυμείτε εσείς. Επικοινωνήστε μαζί μας, να σας δώσουμε την προσφορά μας.
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | OEM |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | Intel Core i5-10400F 2.9GHz up to 4.30GHz, 6-Cores 12-Threads |
| ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΤΑ | H510 / M.2 S.1200 |
| ΜΝΗΜΗ | 16GB DDR4 3200MHz |
| ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ | 500GB M.2 PCI-X NVMe |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | GeForce GTX1050Ti 4GB |
| ΚΟΥΤΙ Η/Υ | MSI Vampiric RGB LED Glass Case |
| PSU | 550W 80+ Bronze |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
After-sales service
Υποστηρίζουμε το προϊόν – New Gaming PC MSI Vampiric RGB Tower – τεχνικά και μετά την πώληση. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε τη σελίδα του site μας Τεχνική υποστήριξη και θα βρείτε όλες υπηρεσίες που σας προσφέρουμε.
Η πολυετής εμπειρία μας στον χώρο των υπολογιστών, η υπευθυνότητα και η συνέπεια, αποτελούν εγγύηση για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας, εάν θέλετε να εγκαταστήσουμε προγράμματα στον σταθερό υπολογιστή ή το laptop σας.
Επίσης, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας Yesmaster για να ανακαλύψετε χρήσιμες συμβουλές και δωρεάν προγράμματα για να εγκαταστήσετε στον υπολογιστή σας.
Τιμή:
836.00 €
Εξαντλημένο
Παρόμοια προϊόντα:
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Άλλα προτεινόμενα προϊόντα
Σχετικά προϊόντα
-

New PC OEM KOLINK RGB TRIANGLE TOWER/ i5 32GB/ 1TB M.2
1,331.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC MARS 3 LED TOWER i5/16GB/500GB M.2/GTX1650
1,439.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC Kolink RGB Triangle/ i5/ 32GB/ 1TB M.2/ GTX1650
1,447.00 € Προσθήκη στο καλάθι -

New Gaming PC KOLINK ARGB RIFT TOWER/ RYZEN 7/ 16GB/ 2TB & 500GB M.2/ GTX1650
1,631.00 € Προσθήκη στο καλάθι



